Outsourcing IT dla pracy stacjonarnej

NetSupport to firma IT dostarczająca nie tylko niezawodne rozwiązania do pracy zdalnej, ale również rozbudowane i sprawdzone usługi informatyczne dla firm pracujących w trybie stacjonarnym. W tym obszarze zapewnimy Ci:
Sprzęt i oprogramowanie

Zapewnimy Twojej firmie narzędzia niezbędne do skutecznej pracy. Zadbamy o wysoką wydajność Twoich urządzeń poprzez ich regularny serwis.

Systemy i serwery

Z nami możesz zapomnieć o trudnościach związanych z administracją sieci. Zapewnimy płynną i bezpieczną pracę sieci oraz powiązanych urządzeń.

Bezpieczeństwo IT

Zabezpieczymy Cię przed włamaniami i kradzieżą danych. Wdrożymy również systemy chroniące przed nieumyślnymi błędami Twoich pracowników.

Consulting IT

Niezależnie od wyzwań stojących przed Twoją firmą możesz liczyć na nasze pełne wsparcie. Doradzimy Ci optymalne rozwiązania IT – infrastrukturalne i systemowe.

Postaw na bezpieczne i korzystne rozwiązania IT

Decydując się na naszą usługę outsourcingu IT, zyskasz nieograniczone możliwości rozwoju oraz dostęp do indywidualnych rozwiązań i szerokiego spektrum wiedzy naszych specjalistów. Narzędzia dla pracy stacjonarnej dopasowane do potrzeb i wymagań Twojej firmy usprawnią przepływ danych i zapewnią efektywną infrastrukturę IT do pracy w Twoim biurze.
image
Outsourcing IT

Poznaj możliwości outsourcingu IT i wykorzystuj je zwiększając efektywność Twojej pracy

Decydując się na outsourcing IT dla pracy stacjonarnej do NetSupport, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową opiekę informatyczną. Administrujemy systemami i serwerami. Dbamy o wysoką dostępność narzędzi IT wykorzystywanych w danej branży. Minimalizujemy ryzyko wycieku lub utraty przechowywanych danych. Pomagamy w integracji rozwiązań systemowych. Mamy wiedzę i wykształcenie, bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i korzystamy z najnowszych rozwiązań.

Outsourcing IT dla pracy stacjonarnej to takie korzyści jak: indywidualny opiekun firmy, helpdesk, a także odpowiedzialność określona w umowie. Zajmiemy się alokacją sprzętu. Rozmieścimy punkty dostępowe w Twoim biurze w taki sposób, aby w całości było ono objęte sygnałem WiFi. Zaprojektujemy dla Ciebie optymalną infrastrukturę IT, zapewniając najlepsze wykorzystanie poniesionych środków.

Technologie

Zapewniamy wysoką jakość sieci i systemów w siedzibie Twojej firmy

Realizujemy niezawodne i sprawdzone usługi informatyczne dla firm, których praca przebiega w trybie stacjonarnym. Aktualizujemy programy, na bieżąco wprowadzamy zmiany i optymalizujemy systemy, wyszukujemy potencjalne zagrożenia, przeglądamy logi. Zapewnimy Ci kompleksową opiekę informatyczną, bezpieczeństwo danych, szybką reakcję w razie awarii i optymalną infrastrukturę IT w biurze.
Relokacja sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych
Prace serwisowe w siedzibie

Administracja systemami i serwerami
Serwis urządzeń

Dbanie o jakość połączenia sieci Wi-Fi
Projektowanie i budowa sieci komputerowych
Sprzedaż oraz dystrybucja sprzętu i oprogramowania
Bieżące wsparcie IT

Outsourcing IT dla pracy stacjonarnej

Skorzystanie ze świadczonych przez NetSupport usług outsourcingu IT dla pracy stacjonarnej pomoże Ci stawić czoła wyzwaniom współczesnej rzeczywistości stojącym przed Twoją firmą. W NetSupport zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem sieci komputerowych, zapewniając wysoką przepustowość zarówno sieci przewodowej jak i bezprzewodowej WiFi. Dobrze zorganizowana sieć z odpowiednio dobranymi urządzeniami i konfiguracją to także skuteczna ochrona Twojej firmy. My wdrażamy, Ty masz pewność bezpieczeństwa, przechowywania i przesyłania danych.

Pamiętaj, że niewłaściwie zabezpieczona sieć to wysokie ryzyko przechwycenia danych z powodu źle zabezpieczonego WiFi lub ataku z sieci w wyniku braku firewalla – urządzenia do wykrywania i blokowania ataków IPS/IDS. Możesz się także narazić na atak przez niezabezpieczone fizycznie i logicznie przewody oraz gniazda Ethernet. Właściwe rozmieszczenie sprzętów wykonane przez NetSupport zagwarantuje Ci najlepszą możliwą jakość sieci i jej bezpieczeństwo.

Outsourcing IT to także przyjazna i kompleksowa obsługa (helpdesk), a także merytoryczne wsparcie informatyczne przy doborze odpowiednich produktów wraz z dostarczeniem ich na miejsce. Zajmujemy się również serwisem sprzętu, rozbudową sprzętową z zachowaniem skalowalności rozwiązań oraz dostarczaniem sprzętu zastępczego.

Skontaktuj się z nami

    Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest NS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 39/5. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności: https://netsupport.pl/polityka-prywatnosci

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.