Outsourcing IT dla pracy stacjonarnej

NetSupport to firma IT, w której zapewniamy nie tylko niezawodne rozwiązania do pracy zdalnej, ale również rozbudowane i sprawdzone usługi informatyczne dla firm, których praca przebiega w trybie stacjonarnym. W tym obszarze zapewnimy Ci:
Sprzęt i oprogramowanie

Zapewnimy Twojej firmie narzędzia niezbędne do skutecznej pracy. Zadbamy o wysoką wydajność Twoich urządzeń poprzez ich regularny serwis.

Systemy i serwery

Z nami możesz zapomnieć o trudnościach związanych z administracją sieci. Zapewnimy płynną i bezpieczną pracę sieci oraz powiązanych urządzeń.

Bezpieczeństwo IT

Zabezpieczymy Cię przed włamaniami i kradzieżą danych. Wdrożymy również systemy chroniące przed nieumyślnymi błędami Twoich pracowników.

Consulting IT

Niezależnie przed jakimi wyzwaniami stanie Twoja firma, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie. Doradzimy Ci optymalne rozwiązania IT dopasowane do Twoich potrzeb.

Postaw na bezpieczne i korzystne rozwiązania IT, które usprawnią przepływ danych i zapewnią efektywną infrastrukturę IT do pracy w Twoim biurze.

Outsourcing IT dostosowany do potrzeb Twojej firmy, sprawi, że zyskasz nieograniczone możliwości rozwoju, indywidualne rozwiązania IT oraz narzędzia dla pracy stacjonarnej, dopasowane do potrzeb i wymagań Twojej firmy.
image
Outsourcing IT

Poznaj możliwości outsourcingu IT i wykorzystuj je zwiększając efektywność Twojej pracy.

Rozpoczynając współpracę z NetSupport, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową opiekę informatyczną. Administrujemy systemami i serwerami, a więc dbamy o wysoką dostępność wykorzystywanych w danej branży narzędzi IT oraz minimalizujemy ryzyko wycieku lub utraty przechowywanych danych. Mamy wiedzę i wykształcenie, bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i korzystamy z najnowszych rozwiązań.

Indywidualny opiekun firmy, helpdesk, a także odpowiedzialność określona w umowie, to tylko niektóre z korzyści, które zapewnia outsourcing IT dla pracy stacjonarnej. Zajmiemy się także alokacją sprzętu, a więc rozmieścimy punkty dostępowe w Twoim biurze w taki sposób, aby w całości był on objęty sygnałem WiFi. Zaprojektujemy dla Ciebie optymalną infrastrukturę IT zapewniając najlepszą jakość sygnału.

Technologie

Skorzystaj z rozwiązań i usług IT, które zapewnią wysoką jakość sieci i systemów w siedzibie Twojej firmy.

Realizujemy niezawodne i sprawdzone usługi informatyczne dla firm, których praca przebiega w trybie stacjonarnym. Aktualizujemy programy, na bieżąco wprowadzamy zmiany i optymalizujemy systemy, wyszukujemy potencjalne zagrożenia, przeglądamy logi. Zapewnimy Ci kompleksową opiekę informatyczną, bezpieczeństwo danych, szybką reakcję w razie awarii i optymalną infrastrukturę IT w biurze.
Relokacja sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych w siedzibie firmy
Prace serwisowe w siedzibie

 

Administracja systemami i serwerami

 

Read More
Serwis urządzeń

 

Dbanie o jakość połączenia sieci Wi-Fi

 

Projektowanie i budowa sieci komputerowych
Read More
Sprzedaż oraz dystrybucja sprzętu i oprogramowania
Bieżące wsparcie IT

 

Outsourcing IT dla pracy stacjonarnej

Skorzystanie z usług NetSupport, a więc outsourcingu IT dla pracy stacjonarnej sprawi, że wyzwania współczesnej rzeczywistości stojące przed Twoją firmą, niezależnie od branży, okażą się dla Ciebie niezwykle łatwe do zrealizowania. W NetSupport zajmujemy się odpowiednim projektowaniem i wdrażaniem sieci komputerowych, co umożliwia zapewnienie wysokiej przepustowości zarówno sieci przewodowej jak i bezprzewodowej WiFi. Dobrze zorganizowana sieć z odpowiednio dobranymi urządzeniami i konfiguracją, to także skuteczna ochrona Twojej firmy. My wdrażamy, Ty masz pewność bezpieczeństwa przechowywania i przesyłania danych.

Pamiętaj, że niewłaściwie zabezpieczona sieć to wysokie ryzyko przechwycenia danych np. z powodu źle zabezpieczonego WiFi, ataku z sieci w wyniku braku firewalla – urządzenia do wykrywania i blokowania ataków IPS/IDS. Możesz się także narazić na atak przez niezabezpieczone fizycznie i logicznie przewody oraz gniazda Ethernet. Właściwe rozmieszczenie sprzętów wykonane przez NetSupport zagwarantuje Ci najlepszą możliwą jakość sieci i jej bezpieczeństwo. Outsourcing IT to także przyjazna i kompleksowa obsługa (helpdesk), a także merytoryczne wsparcie informatyczne przy doborze odpowiednich produktów (a także dostarczenie ich na miejsce). Zajmujemy się również serwisem sprzętu oraz dostarczaniem sprzętu zastępczego.