Podejmując współpracę z NetSupport zyskasz pewność, że projektowanie sieci komputerowych w Twoim obiekcie przebiegnie bez zarzutu. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy mają na koncie wiele pomyślnie zrealizowanych projektów informatycznych. Zdajemy sobie sprawę, że budowa sieci komputerowych dynamicznie się zmienia, dlatego jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i systematycznie uzupełniamy naszą wiedzę. Takie podejście pozwala na spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów z miasta Warszawa i okolic.

Profesjonalna sieć w Twoim biurze

W ramach naszej codziennej pracy tworzymy i wdrażamy projekty okablowania strukturalnego LAN oraz WLAN (pełne WiFi w budynku). Tego rodzaju sieci komputerowe dla firm są niezmiernie istotne dla prawidłowego funkcjonowania Internetu oraz współdzielenia zasobów przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści dobiorą wszystkie niezbędne urządzenia i przewody, tak aby Twoje sieci firmowe działały niezawodnie i zapewniały bezpieczeństwo danych w przypadku awarii.

Wdrażane przez nas sieci LAN i WLAN za każdym razem odpowiadają potrzebom danej firmy i są dopasowywanie idealnie do wskazanego wcześniej budżetu. Ponadto, budowa sieci komputerowych WLAN w wykonaniu specjalistów NetSupport spełnia wszelkie normy dotyczące parametrów transmisji, obsługi określonej liczby użytkowników oraz dostępów dla użytkowników zewnętrznych.

Korzystając z usług firmy NetSupport z miasta Warszawa zyskasz pewność, że Twoje sieci firmowe będą odpowiednio zoptymalizowane w zakresie efektywności i bezpieczeństwa działania.

Konfiguracja dostępów do sieci firmowych

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie kontrolowania dostępów do firmowych sieci LAN i WLAN. Wdrażamy rozwiązania zgodne ze standardem IEEE 802.1X, które pozwalają na sprawne łączenie się z siecią w przypadku pomyślnego uwierzytelnienia urządzeń. Zadbamy o to, aby Twoje sieci firmowe były odpowiednio zabezpieczone i wolne od ryzyka związanego z uzyskaniem dostępu przez nieautoryzowanych użytkowników.

Szeroko pojęte projektowanie sieci komputerowych obejmuje również tworzenie wirtualnych sieci lokalnych skupiających pożądane urządzenia funkcjonujące w ramach innej większej sieci fizycznej. Takie rozwiązanie pozwala odseparować od siebie użytkowników o różnych uprawnieniach i stworzyć łatwiejsze w zarządzaniu środowisko pracy. Sieci komputerowe dla firm realizowane przez partnera NetSupport z miasta Warszawa mogą uwzględniać sieci dla gości oraz hotspoty zlokalizowane w optymalnych miejscach obiektu.

Relokacja infrastruktury IT

Powyższa propozycja to idealna opcja dla osób planujących przeniesienie sprawnie funkcjonującej infrastruktury IT do innej lokalizacji. Relokujemy zarówno stanowiska komputerowe, jak i zasoby serwerowe oraz urządzenia sieciowe działające w obrębie danej sieci. Każda relokacja jest poprzedzona stosownym audytem technicznym, na podstawie którego sporządzamy szczegółowy harmonogram działań. Specjaliści NetSupport zadbają, aby Twoje sieci firmowe zachowały pełną efektywność działania.

Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (łącza internetowe)

Specjaliści NetSupport to gwarancja kompleksowej obsługi, która wyraża się również we współpracy z dostawcami oraz serwisami zewnętrznymi. Pośredniczymy w kontaktach z dostawcami Internetu oraz oprogramowania rozwiązując sprawnie wszelkie problemy komunikacyjne, wdrożeniowe oraz merytoryczne.

Migracje środowisk do chmury - Azure, Amazon AWS, Google Cloud Platform

Jeśli jesteś w trakcie zmiany systemu informatycznego lub potrzebujesz wsparcia w zakresie migracji środowisk do chmury, usługi NetSupport okażą się dobrym wyborem. Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie właściwą platformę, kompatybilne oprogramowanie oraz zadbają o płynność przepływu danych w sieci Twojej firmy. Posiadając zasoby w chmurze zyskasz możliwość przetwarzania danych w czasie rzeczywistym, a dostęp do nich będzie swobodny jak nigdy dotąd.

Do każdej migracji podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę zarówno czynniki techniczne, jak i organizacyjo-biznesowe danej firmy. Współpracując z nami będziesz mógł spokojnie przyglądać się rozwojowi Twojego biznesu, gdyż Twoje sieci firmowe będą idealnie dopasowane do jego przyszłych potrzeb.