Outsourcing IT dla pracy zdalnej

NetSupport to również obsługa informatyczna dla firm pracujących zdalnie. Zapewniamy wygodne, sprawne i efektywne funkcjonowanie firmy w trybie niestacjonarnym. W obszarze outsourcingu IT dla pracy zdalnej zapewnimy Ci:
Helpdesk

99% typowych awarii IT jesteśmy w stanie rozwiązać zdalnie. Twój zespół otrzyma szybką pomoc w swoich domowych biurach.

Chmura

Narzędzia niezbędne do sprawnego działania Twojej firmy umieścimy w chmurze. Pracownicy uzyskają szybki dostęp do wspólnych zasobów.

Bezpieczeństwo

Zadbamy o to, aby dostęp Twoich pracowników do zasobów wspólnych był bezpieczny. Nie dopuścimy do tego, aby Twoje dane trafiły w niepowołane ręce.

Monitoring

Dzięki zdalnemu monitoringowi stanu technicznego sprzętu i oprogramowania, zadbamy o wysoką wydajność narzędzi pracy Twojego zespołu.

Twoja firma pracuje w trybie niestacjonarnym?

Postaw na niezawodny outsourcing IT dla pracy zdalnej i korzystaj z nowoczesnych technologii oraz rozwiązań secure IT, które zwiększą efektywność i swobodę pracy w środowisku poza biurowym.

Dzięki outsourcingowi IT zapewnisz sobie optymalną infrastrukturę i nowoczesny system do organizacji działań oraz realizacji obowiązków w trybie niestacjonarnym. Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania IT dla pracy zdalnej, które uczynią ją bezstresową i bardziej efektywną. Przekonaj się sam!
image
Praca zdalna

Pracuj zdalnie, zarządzaj skutecznie i działaj produktywnie.

Rozwiązania i technologie do pracy zdalnej wdrażane przez NetSupport, to m.in. możliwość przetwarzania dokumentów przez kilku pracowników jednocześnie w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu, na przykład, Docs, Sheets czy Slidem. Dzięki temu Twój zespół może skuteczniej i efektywniej zarządzać czasem i pracą poza siedzibą Twojej firmy. Jednym słowem – zapewnisz sobie optymalną infrastrukturę IT oraz nowoczesny system do organizacji działań i realizacji obowiązków w trybie niestacjonarnym.

Wdrażane przez nas systemy do pracy zdalnej to także odpowiednia konfiguracja sieci, czyli instalacja urządzeń IPS/IDS, które wykrywają i blokują ataki hakerskie. Zapewniamy odmienne dla każdego dane dostępowe do sieci WiFi oraz podział sieci na podsieci. My wdrażamy nowoczesne rozwiązania IT, Ty zyskujesz bezpieczeństwo i lepszą organizację pracy.

Technologie

Pracuj zdalnie i zapewnij skuteczną infrastrukturę IT dla Twojej firmy, dzięki nowoczesnym technologiom i narzędziom.

Rozwiązania informatyczne dla pracy zdalnej, które wdrażamy w NetSupport zwiększają bezpieczeństwo, jakość i organizację pracy. Otrzymasz między innymi zdalny dostęp do zasobów wspólnych firmy, a więc bezpieczny tunel łączący komputery firmowe z biurem, dzięki temu zminimalizujesz ryzyko sytuacji, w której przy użyciu sieci publicznej, ktoś przechwyci przesyłane przez pracownika informacje.
Wdrażanie i utrzymanie systemów pracy zdalnej (Microsoft 365, Google Workspace)
Zdalny dostęp do zasobów wspólnych firmy (VPN)
Monitoring pracy zdalnej (monitorowanie działania telepracowników poprzez środowiska M365 i G Workspace, wdrażanie polityki RODO na stacjach roboczych i telefonach)
Zarządzanie infrastrukturą do zdalnego połączenia
E-serwis i zdalna pomoc techniczna - helpdesk

Outsourcing IT dla pracy zdalnej

Pracując zdalnie, warto zapewnić sobie skuteczne, sprawdzone, a przede wszystkim spersonalizowane środowiska pracy, które ułatwią realizację obowiązków, zdalne zarządzanie infrastrukturą, a także usprawnią komunikację między pracownikami. W NetSupport zaproponujemy, a następnie wdrożymy technologie, które usprawnią zdalne zarządzanie środowiskami. Lista narzędzi i rozwiązań informatycznych dla pracy zdalnej jest szeroka i z pewnością znajdziesz w nich technologie oraz aplikacje idealne dla Twojego biznesu. Najbardziej znane środowiska do pracy w chmurze, a więc do realizowania wspólnych działań w czasie rzeczywistym, to Google Workspace, czy Microsoft 365. Są to nowoczesne narzędzia, które zapewnią Twojej firmie wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Praca w trybie niestacjonarnym wymaga także dobrego planowania, aby żadne spotkanie z zespołem lub Klientem nie zostało przeoczone. Dlatego w indywidualnej ofercie dla Twojej firmy, przedstawiamy Ci szereg rozwiązań IT dla pracy zdalnej, w tym takie aplikacje jak planner, to-do, komunikatory Google Chat i MS Teams. Proponujemy także rozwiązania typu Dropbox – pojemny dysk sieciowy wykorzystywany głównie przez zespoły przetwarzające duże ilości danych (np obróbka grafiki i wideo). Kontrolujemy dostępy, zabezpieczamy transmisje, instalujemy mechanizmy chroniące przed podszywaniem i zaawansowane filtry antyspamowe poczty email, poddajemy także weryfikacji stacje robocze. Zdalny i bezpieczny dostęp umożliwia także scentralizowany dostęp do aplikacji, dokumentów oraz wspólnych zasobów informatycznych firmy.