Outsourcing IT dla pracy zdalnej

NetSupport to również obsługa informatyczna dla firm pracujących zdalnie. Zapewniamy wygodne, sprawne i efektywne funkcjonowanie firmy w trybie niestacjonarnym. W obszarze outsourcingu IT dla pracy zdalnej zapewnimy Ci:
Helpdesk

99% typowych awarii IT jesteśmy w stanie rozwiązać zdalnie. Twój zespół otrzyma szybką pomoc w swoich domowych biurach.

Chmura

Narzędzia niezbędne do sprawnego działania Twojej firmy umieścimy w chmurze. Pracownicy uzyskają szybki dostęp do wspólnych zasobów.

Bezpieczeństwo

Zadbamy o to, aby dostęp Twoich pracowników do zasobów wspólnych był bezpieczny. Nie dopuścimy do tego, aby Twoje dane trafiły w niepowołane ręce.

Monitoring

Dzięki zdalnemu monitoringowi stanu technicznego sprzętu i oprogramowania, zadbamy o wysoką wydajność narzędzi pracy Twojego zespołu.

Twoja firma pracuje w trybie niestacjonarnym?

Postaw na niezawodny outsourcing IT dla pracy zdalnej

Dzięki outsourcingowi IT zapewnisz sobie optymalną infrastrukturę i nowoczesny system do organizacji działań oraz realizacji obowiązków w trybie niestacjonarnym. Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania IT dla pracy zdalnej, które uczynią ją bezstresową i bardziej efektywną. Za sprawą nowoczesnej technologii oraz rozwiązaniu secure IT, zwiększysz efektywność i swobodę pracy w środowisku poza biurowym. Przekonaj się sam!
image
Praca zdalna

Pracuj zdalnie, zarządzaj skutecznie i działaj produktywnie.

Rozwiązania i technologie do pracy zdalnej wdrażane przez NetSupport, to możliwość przetwarzania dokumentów przez kilku pracowników jednocześnie w czasie rzeczywistym. Dzięki wykorzystaniu Docs, Sheets czy Slidem Twój zespół może skuteczniej i efektywniej zarządzać czasem i pracą poza siedzibą Twojej firmy. Jednym słowem – zapewnisz sobie optymalną infrastrukturę IT oraz nowoczesny system do organizacji działań i realizacji obowiązków w trybie niestacjonarnym.

Wdrażane przez nas systemy do pracy zdalnej to także odpowiednia konfiguracja sieci, czyli instalacja urządzeń IPS/IDS, które wykrywają i blokują ataki hakerskie. Zapewniamy odmienne dla każdego dane dostępowe do sieci WiFi oraz podział sieci na podsieci. My wdrażamy nowoczesne rozwiązania IT, Ty zyskujesz bezpieczeństwo i lepszą organizację pracy.

Technologie

Zapewniamy skuteczną infrastrukturę IT do pracy zdalnej.

Rozwiązania informatyczne dla pracy zdalnej, które wdrażamy w NetSupport, zwiększają bezpieczeństwo, jakość i organizację pracy. Otrzymasz między innymi zdalny dostęp do zasobów wspólnych firmy, a więc bezpieczny tunel łączący komputery firmowe z biurem. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko sytuacji, w której przy użyciu sieci publicznej, ktoś przechwyci przesyłane przez pracownika informacje.
Wdrażanie i utrzymanie systemów pracy zdalnej
Zdalny dostęp do zasobów wspólnych firmy (VPN)
Monitoring pracy zdalnej

 

Zarządzanie infrastrukturą do zdalnego połączenia
E-serwis i zdalna pomoc techniczna - helpdesk

Outsourcing IT dla pracy zdalnej

Pracując zdalnie, warto zapewnić sobie skuteczne, sprawdzone, a przede wszystkim spersonalizowane środowiska pracy. Ułatwia to realizację obowiązków, zdalne zarządzanie infrastrukturą, a także usprawnia komunikację między pracownikami. W NetSupport zaproponujemy, a następnie wdrożymy technologie, które usprawnią zdalne zarządzanie środowiskami. Lista narzędzi i rozwiązań informatycznych dla pracy zdalnej jest szeroka i z pewnością znajdziesz w nich technologie oraz aplikacje idealne dla Twojego biznesu. Najbardziej znane środowiska do pracy w chmurze, a więc do realizowania wspólnych działań w czasie rzeczywistym, to Google Workspace oraz Microsoft 365. Są to nowoczesne narzędzia, które zapewnią Twojej firmie wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Praca w trybie niestacjonarnym wymaga także dobrego planowania, aby żadne spotkanie z zespołem lub Klientem nie zostało przeoczone. Dlatego w indywidualnej ofercie dla Twojej firmy, przedstawiamy Ci szereg rozwiązań IT dla pracy zdalnej, w tym takie aplikacje jak planner, to-do, komunikatory Google Chat i MS Teams. Proponujemy także rozwiązania typu Dropbox – pojemny dysk sieciowy wykorzystywany głównie przez zespoły przetwarzające duże ilości danych (np. obróbka grafiki i wideo). Kontrolujemy dostępy, zabezpieczamy transmisje, instalujemy mechanizmy chroniące przed podszywaniem i zaawansowane filtry antyspamowe poczty email. Poddajemy także weryfikacji stacje robocze. Zdalny i bezpieczny dostęp umożliwia także scentralizowany dostęp do aplikacji, dokumentów oraz wspólnych zasobów informatycznych firmy.

Skontaktuj się z nami

    Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest NS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 39/5. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności: https://netsupport.pl/polityka-prywatnosci

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.