Poznaj rozwiązania chmurowe, dzięki którym zapewnisz sobie efektywną organizację pracy i sprawną komunikację w Twojej firmie

Wykorzystuj technologię, aby napędzić Twój biznes i odkryj potencjał narzędzi Google Workspace, Microsoft 365, DropBox Business. Z naszą pomocą dostosujesz je w skuteczny i optymalny sposób do swoich potrzeb i wymagań Twojego biznesu.
image
Biuro w chmurze

Biuro w chmurze, to twórcze i wygodne miejsce do pracy dla Ciebie i Twojego zespołu

Zajmij się tym, co ważne, skup się na nowoczesnym rozwoju Twojej firmy, a resztę zostaw narzędziom i rozwiązaniom chmurowym. Dzięki najlepszym technologiom wyszukiwania, organizacji pracy i komunikacji między członkami zespołu, możesz skuteczniej organizować swoją pracę i zwiększyć jej wydajność. Wdrażamy rozwiązania chmurowe, których funkcje, dostosowane do wyzwań współczesnej rzeczywistości, wspierają i rozwijają biznes. Dzięki nim, między innymi, posiadasz wszystkie najważniejsze pliki i dokumenty w jednym miejscu. Dostępne funkcje – od czatów do aplikacji planujących – sprawiają, że współpraca i organizacja pracy nigdy nie była łatwiejsza.

Technologie

Skuteczne narzędzia do pracy w chmurze, które wspierają nowoczesny rozwój Twojego biznesu

Wdrożymy skuteczne zabezpieczenia IT oraz technologie dopasowane pod konkretne potrzeby Twojego biznesu, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i ochronę danych na najwyższym poziomie.
Organizację wspólnej pracy zespołu na dokumentach w trybie rzeczywistym

 

dostęp do aplikacji i komunikatorów (Google Chat, MS Teams)

 

Organizacja pracy w chmurze


Cloud computing to elastyczne rozwiązania dla Twojej firmy, dzięki którym wejdziesz na wyższy poziom efektywności pracy zarówno Twojej, jak i całego zespołu. Chmura informatyczna zapewni Ci bowiem bezpieczeństwo dokumentów, sprawny oraz wygodny przepływ informacji wewnątrz firmy, a także skuteczną i bezproblemową komunikację. Wykorzystując takie narzędzia jak Google Chat, MS Teams, Microsoft 365 czy DropBox Business, możesz pracować w dowolnym miejscu, na każdym urządzeniu – nawet offline.

Zapewnimy Ci kompleksową opiekę informatyczną oraz wsparcie we wdrażaniu narzędzi, które umożliwiają integrację i personalizację, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w sposób skuteczny dokonamy dopasowania rozwiązań chmurowych i ich możliwości do indywidualnych potrzeb Twojego zespołu, sposobu i charakteru pracy i realizacji działań. Pomożemy Ci bezpieczne przechowywać dane i zrobić backup najważniejszych plików i folderów, uskutecznimy wspólną pracę na dokumentach i plikach w czasie rzeczywistym.