Poznaj rozwiązania chmurowe dla Twojej firmy

Zapewnij sobie efektywną organizację pracy i sprawną komunikację. Wykorzystuj technologię, aby napędzić Twój biznes i odkryj potencjał narzędzi Google Workspace, Microsoft 365, DropBox Business. Z naszą pomocą dostosujesz je w skuteczny i optymalny sposób do swoich potrzeb i wymagań Twojego biznesu.
image
Biuro w chmurze

Biuro w chmurze, to twórcze i wygodne miejsce do pracy dla Ciebie i Twojego zespołu

Zajmij się tym, co ważne. Skup się na nowoczesnym rozwoju Twojej firmy, a resztę zostaw narzędziom i rozwiązaniom chmurowym. Dzięki najlepszym technologiom organizacji pracy i komunikacji między członkami zespołu możesz skuteczniej organizować swoją pracę i zwiększyć jej wydajność. Wdrażamy rozwiązania chmurowe, których funkcje wspierają i rozwijają biznes. Dzięki nim posiadasz wszystkie najważniejsze pliki i dokumenty w jednym miejscu. Dostęp do czatów i aplikacji planujących sprawia, że współpraca i organizacja pracy nigdy nie była łatwiejsza.

Technologie

Skuteczne narzędzia do pracy w chmurze, które wspierają nowoczesny rozwój Twojego biznesu

Wdrożymy skuteczne zabezpieczenia IT oraz technologie dopasowane pod konkretne potrzeby Twojego biznesu, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i ochronę danych na najwyższym poziomie.
Organizację wspólnej pracy zespołu na dokumentach w trybie rzeczywistym

 

dostęp do aplikacji i komunikatorów (Google Chat, MS Teams)

 

Organizacja pracy w chmurze

Cloud computing to elastyczne rozwiązania dla Twojej firmy, dzięki którym wejdziesz na wyższy poziom efektywności pracy. Chmura informatyczna zapewni Ci bowiem bezpieczeństwo dokumentów, sprawny i wygodny przepływ informacji wewnątrz firmy oraz skuteczną i bezproblemową komunikację. Wykorzystując takie narzędzia jak Google Chat, MS Teams, Microsoft 365 czy DropBox Business, możesz pracować w dowolnym miejscu, na każdym urządzeniu – nawet offline.

Zapewnimy Ci kompleksową opiekę informatyczną oraz wsparcie we wdrażaniu narzędzi, które umożliwiają integrację i personalizację. Dzięki temu możesz mieć pewność, że skutecznie dopasujemy rozwiązania chmurowe. Ich możliwości będą dobrane do indywidualnych potrzeb Twojego zespołu. Pomożemy Ci bezpieczne przechowywać dane i zrobić backup najważniejszych plików i folderów. Umożliwimy także wspólną pracę na dokumentach i plikach w czasie rzeczywistym.

Skontaktuj się z nami

    Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest NS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 39/5. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności: https://netsupport.pl/polityka-prywatnosci

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.