Zapewniamy Twojej firmie bezpieczeństwo i ochronę danych

Secure IT to szereg nowoczesnych narzędzi, technologii i rozwiązań, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i ochronę danych. Dzięki temu masz pewność, że Twoja firma posiada skuteczną ochronę przed ewentualną utratą danych lub atakiem hakerskim.
image
Bezpieczeństwo danych

Zapewnij sobie stałą ochronę i gotowy scenariusz pomocy na każde zagrożenie

W NetSupport skupiamy się na zapewnianiu bezpieczeństwa danych. Secure IT, który proponujemy naszym Klientom, to kompleksowa usługa gwarantująca ochronę i bezpieczny przepływ informacji w Twojej firmie. Tworzymy kopie bezpieczeństwa (backup), które posłużą do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty bądź uszkodzenia.

Wdrażamy systemy ochrony poczty SPF, DKIM, DMARC, systemy wykrywania i zapobiegania włamaniom IPS/IDS. Wszystko to dopasowane pod konkretne potrzeby Klienta i do istniejącej infrastruktury IT. Wdrażamy szereg technologii, dzięki którym masz pewność bezpieczeństwa informacji oraz sieci.

OFERTA

Kluczowe obszary specjalizacji

Audyty bezpieczeństwa
Dowiedz się więcej
Bieżąca ochrona
Dowiedz się więcej
Technologie

Zapewniamy skuteczną ochronę i bezpieczeństwo sieci

Wdrożymy skuteczne zabezpieczenia IT oraz technologie dopasowane pod konkretne potrzeby Twojego biznesu, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i ochronę danych na najwyższym poziomie.
Kopie bezpieczeństwa

 

Doradztwo i szkolenia w obszarach cyberbezpieczeństwa
Wdrażanie zaawansowanych mechanizmów ochrony poczty email SPF, DKIM, DMARC
Szyfrowanie danych

 

Systemy wykrywania i zapobiegania włamaniom IPS/IDS
Kontrola stacji roboczych i urządzeń mobilnych

Bezpieczeństwo danych

Zastanawiasz się, na czym polega bezpieczeństwo danych i w jaki sposób można efektywnie i z sukcesem wdrażać rozwiązania IT, które skutecznie ochronią Twoją firmę przed ewentualną utratą danych, kradzieżą lub atakiem hakerskim? Jeśli tak, poznaj naszą ofertę, w której priorytetem jest dopasowanie narzędzi i technologii IT, aby zapewnić Twojej firmie optymalne bezpieczeństwo i ochronę danych. W NetSupport kontrolujemy dostęp do systemów i usług, nadzorujemy pracę zabezpieczeń sieci, oprogramowania i sprzętu. Tworzymy kopie bezpieczeństwa, szyfrujemy informacje i przeprowadzamy audyty, aby zapewnić Ci skuteczne i efektywne bezpieczeństwo danych.

Nasi specjaliści zajmą się także zdalnym zarządzaniem urządzeniami oraz automatyczną dystrybucją oprogramowania. Implementujemy rozwiązania typu firewall, IDS/IPS, UTM, a więc skuteczne i nowoczesne zapory sieciowe i narzędzia, które zapobiegają i chronią przed włamaniami. Mamy obszerną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa danych. Doskonale wiemy, jak dopasować narzędzia do indywidualnej sytuacji i potrzeb Klienta. Do bezpieczeństwa danych oraz bezpieczeństwa informacji podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Zapewniamy zaawansowaną ochronę i bezpieczeństwo, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu Twojego biznesu. Nie pomijaj bezpieczeństwa w sieci. Warto postawić na wiedzę i doświadczenie specjalistów.

Skontaktuj się z nami

    Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest NS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 39/5. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności: https://netsupport.pl/polityka-prywatnosci

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.