Wsparcie sprzętowe i programowe NetSupport

Dynamika rozwoju danej organizacji zależy w dużej mierze od wdrażanych rozwiązań informatycznych. To one warunkują efektywność funkcjonowania firmy zarówno w zakresie obsługi Klientów, jak i działań wewnętrznych. Nowoczesne usługi IT to takie, które ściśle ze sobą współgrają pozwalając na zwiększenie elastyczności pracy.

Nasi specjaliści chętnie zapoznają się z Twoimi potrzebami oraz zaproponują idealnie dopasowane rozwiązania IT. Dystrybucja sprzętu komputerowego w naszym wykonaniu pozwala zarówno na skompletowanie odpowiedniego sprzętu biurowego, jak i organizację zaawansowanych baz danych.

Audyt licencji oprogramowania

Zarządzanie zasobami IT nie może obyć się bez audytu licencji oprogramowania. Nasi specjaliści dokonają rzetelnej analizy wykorzystywanych systemów i programów, sprawnie identyfikując braki w zakresie licencji oraz kontrolując typ danych przechowywanych w organizacji. Sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania oferowana przez NetSupport to także gwarancja optymalizacji kosztów i działania zgodnie z prawem.

Kompleksowe wsparcie

Zdajemy sobie sprawę, że każda organizacja zgłasza inne wymagania w zakresie organizacji środowiska IT, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dystrybucja sprzętu komputerowego NetSupport obejmuje zarówno rzetelne doradztwo, jak i zakup oraz instalację wybranych rozwiązań. Każdorazowo przeprowadzamy dokładny audyt potrzeb i oczekiwań danej organizacji, tak aby zaproponować urządzenia i oprogramowanie o idealnie dopasowanym charakterze.

Niezależnie od tego w jakiej branży działasz, możesz mieć pewność że nasi specjaliści staną na wysokości zadania i zaoferują Ci funkcjonalne i niezawodne rozwiązania. Sprzedaż sprzętu komputerowego oraz oprogramowania to nasza specjalność od wielu lat. Posiadamy bazę sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zapewnić konkurencyjne ceny oraz szybki czas wdrożenia. Dystrybucja sprzętu komputerowego Net Support pozwoli Ci uniknąć nieprzewidzianych kosztów oraz zabezpieczy Twoje zaplecze IT na długi czas.

Przyjazne warunki współpracy

Dbając o różnorodne potrzeby odbiorców, jesteśmy w stanie dopasować warunki umowy do ich indywidualnych potrzeb. Przykładowo, oferujemy m.in. subskrypcję Azure w rozliczeniu comiesięcznym. Nasi Klienci płacą kwotę odpowiadającą zużytym zasobom. Na sprzedaż sprzętu komputerowego wystawiamy faktury VAT, a ponadto oferujemy korzystne warunki leasingowania urządzeń. Dopełnieniem usług IT świadczonych w tym zakresie jest dowóz i konfiguracja sprzętu w miejscu wskazanym przez Klienta.