Niezależnie od tego jak duża jest Twoja firma i jaką branżę reprezentujesz, rozwiązania sprzętowe rekomendowane przez specjalistów NetSupport z pewnością Cię nie zawiodą. Od wielu lat wspieramy firmy i instytucje dostarczając nie tylko sprzęt biurowy, ale także wprowadzając w życie idealnie dopasowane projekty serwerowni oraz budując od podstaw zaawansowane infrastruktury informatyczne. Współpraca z NetSupport pozwoli Ci zoptymalizować koszty prowadzenia Twojego biznesu, zwiększając jednocześnie elastyczność oraz produktywność Twojej organizacji.

Bezpieczne i wydajne serwery

Dostarczając sprzęt IT dla firm i instytucji nie zapominamy o fundamentach, a więc szybkich, wydajnych i bezpiecznych serwerach. Rekomendowane przez nas urządzenia stanowią efekt pracy uznanych na rynku producentów, co daje gwarancję ich niezawodnego działania. Współpraca z NetSupport pozwoli Ci osiągnąć maksymalny poziom bezpieczeństwa środowisk IT oraz możliwość ich elastycznej rozbudowy w toku rozwoju Twojej firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z istotności kwestii dotyczących przechowywania i zarządzania danymi, dlatego dostarczamy architektury IT pozwalające na automatyzację działań oraz szerokie możliwości skalowania wdrażanych rozwiązań.

W zależności od potrzeb Twojej organizacji, zaproponujemy Ci rozwiązania sprzętowe o idealnie dopasowanej wydajności oraz optymalnych systemach chłodzenia i zasilania. Zadbamy także, aby urządzenia były łatwo dostępne i nie przekraczały określonej wcześniej powierzchni użytkowej obiektu. Jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt IT dla firm i instytucji różnej wielkości, poczynając od małych przedsiębiorstw, a na dużych centrach danych kończąc.

Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzamy dokładny audyt istniejącej infrastruktury IT, co pozwala nam rzetelnie identyfikować potrzeby Klientów. W efekcie, wdrażane przez nas rozwiązania sprzętowe są nie tylko bezpieczne i szybkie, ale także bezawaryjne. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie utrzymania prawidłowego stanu wdrożonych systemów.

Właściwie skonfigurowana sieć to podstawa

Inwestując w sprzęt IT dla firm i instytucji dużo uwagi należy poświęcić działaniu sieci LAN/WAN/WLAN oraz UTM. Jest to ważna część każdej infrastruktury informatycznej, gdyż warunkuje funkcjonowanie takich elementów jak zasoby wspólne, aplikacje biznesowe czy też poczta elektroniczna. Specjaliści NetSupport pomogą Ci zaprojektować, a następnie wdrożyć stosowne środowiska sieciowe wraz z niezbędnym sprzętem. Współpracując z nami, zyskasz pewność że Twoja sieć jest w pełni zabezpieczona, skalowalna, łatwa w konfiguracji, a co najważniejsze – niezawodna w działaniu. Podobnie jak w przypadku innych projektów IT, również wdrażając sieciowe rozwiązania sprzętowe opieramy się wynikach przeprowadzonego wcześniej audytu. Bardzo sprawnie identyfikujemy wszelkie luki mogące skutkować wyciekiem danych bądź innymi incydentami dotyczącymi bezpieczeństwa organizacji.

Podstawowe narzędzia biznesowe

Nawet najlepiej skonfigurowana infrastruktura informatyczna nie byłaby przydatna gdyby nie właściwie dobrany sprzęt IT dla firm i instytucji. Laptopy oraz inne urządzenia mobilne dla biznesu powinny spełniać najwyższe jakościowe standardy, tak aby zapewniały satysfakcjonującą szybkość pracy oraz były gotowe do działania niezależnie od sytuacji. Wykorzystywanie zaawansowanych technologicznie programów rodzi potrzebę inwestycji w nowoczesne oraz wydajne urządzenia. Doskonale wiedzą o tym specjaliści NetSupport, którzy bez kłopotu zarekomendują Ci rozwiązania sprzętowe stanowiące doskonały stosunek ceny do jakości. Jeśli chcesz, aby obszar IT Twojej firmy w pełni odpowiadał Twoim potrzebom, serdecznie zapraszamy do kontaktu!