NetSupport uzyskał rekomendację Fundacji Ronalda McDonalda

  • 9 kwietnia 2021
  • 302 Views

Możemy śmiało stwierdzić, że nasza praca ułatwia niesienie pomocy podopiecznym w Fundacji Ronalda McDonalda. 

Dzięki talentowi i wielkiemu zaangażowaniu zespołu informatyków z NetSupport od 2 lat jesteśmy skomunikowani, zinformatyzowani i bezpieczni (…). 

Mamy poczucie profesjonalnego, przyjacielskiego wsparcia w każdym aspekcie, którym opiekuje się dla Fundacji zespół NetSupport.

Zarząd Fundacji i Zespołu Ronalda McDonalda Polska

Działająca od 2022 roku Fundacja Ronalda McDonalda to niezarobkowa organizacja pożytku publicznego. Działania Fundacji koncentrują się na profilaktyce i wczesnej diagnostyce onkologicznej najmłodszych oraz poprawie warunków dzieci i rodziców w czasie leczenia w szpitalu. Jej działania przyczyniły się do poprawy standardów wielu polskich szpitali. Pomogła również również wielu dzieciom, rodzicom i społecznościom.

W 2015 powstał pierwszy fundacyjny dom, który służy jako bezpłatny hotel dla rodziców hospitalizowanych dzieci, zbudowany, prowadzony i w całości finansowany przez Fundację Ronalda McDonalda bez udziału środków publicznych. Ciągły rozwój wspierających tę inicjatywę przyczynił się do powstania z początkiem tego roku siostrzanego domu wraz z 

pokojami rodzinnymi w Szpitalu Pediatrycznym WUM, i w IP-CZD, z dwiema klinikami mobilnymi do badań ,,NIE nowotworom u dzieci’’ i blisko 30 osobami związanymi zawodowo z Fundacją.

Na pokładach dwóch mobilnych klinik – ambulansów, szkolenia dla lekarzy i rodziców z wczesnej diagnostyki chorób onkologicznych są bezpłatne.

Filozofia opieki skoncentrowanej na całej rodzinie znajduje swoją najdoskonalszą realizację pod dachami Domów Ronalda McDonalda.

Współpraca z Fundacją jest dla nas niezwykle cennym doświadczeniem, które buduje w nas przeświadczenie, że nasza praca jest ważna i potrzebna.