Coraz więcej firm decyduje się na profesjonalną obsługę w kontekście RODO.

Zagadnienia związane z bezpieczeństwem danych są aktualnie jednym z najważniejszych problemów, z jakimi muszą się mierzyć zdigitalizowane przedsiębiorstwa. Jest to istotne nie tylko dla dużych firm, które zajmują się przechowywaniem wrażliwych danych. Dotyczy także niewielkich organizacji, które posiadają jakiekolwiek służbowe informacje w zasobach sieciowych. Profesjonalne zabezpieczenia wymagają specjalistycznej wiedzy z zakresu administrowania systemami i sieciami komputerowymi. Umiejętności obsługi takiego oprogramowania jak:
Microsoft Endpoint Manager - usługa oparta na chmurze, która skupia się na zarządzaniu urządzeniami przenośnymi (MDM) i zarządzaniu aplikacjami mobilnymi (MAM). Umożliwia kontrolę nad zasobami firmy
Oprogramowanie antywirusowe - korzystamy ze sprawdzonych programów, oraz dostosowujemy propozycje do wymogów i specyfiki organizacji.
Data Loss Prevention (DLP) - praktyka wykrywania i zapobiegania naruszeniom danych, eksfiltracji lub niepożądanemu niszczeniu poufnych danych. Organizacje używają DLP do ochrony i zabezpieczania swoich danych. Zastosowanie DLP jest niezbędne dla prawidłowego zastosowania się do przepisów RODO.
AppLocker - aplikacja, która umożliwia użytkownikom nakładanie blokady na pliki lub aplikacji na swoich urządzeniach, uniemożliwiając dostęp do zablokowanych aplikacji i prywatnych danych bez hasła.
Microsoft Information Protection - pomaga organizacjom klasyfikować, oznaczać i chronić dane na podstawie ich wrażliwości.
Windows Defender - bezpłatna funkcja ochrony przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym, preinstalowana w systemie Windows 10.
Forinrt/ForiGate - Różnorodne rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, takie jak fizyczne zapory ogniowe, oprogramowanie antywirusowe, systemy zapobiegania włamaniom i komponenty zabezpieczające punkty końcowe.
BitLocker - umożliwia szyfrowanie danych w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Chroni dane przez szyfrowanie w przypadku utraty fizycznego dysku lub komputera.
Google Workspace - zestaw aplikacji do komunikacji i współpracy dla osób w organizacjach. Wśród nich można wymienić: Gmail, Google Meet, Google Docs, Sheets i Forms
Firewall - Specjalne zapory sieciowe, które zapewniają ochronę przed cyberatakami z zewnątrz, osłaniając komputer lub sieć przed złośliwym lub niepotrzebnym ruchem sieciowym. Zapory mogą również uniemożliwiać złośliwemu oprogramowaniu dostęp do komputera lub sieci.
CISCO - Przełączniki sieciowe, które zapewniają widoczność i kontrolę aplikacji, a także inteligentne zarządzanie ruchem, aby ułatwić priorytetyzację ruchu sieciowego.

Skontaktuj się z nami

    Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest NS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 39/5. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności: https://netsupport.pl/polityka-prywatnosci

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.