image

Historia firmy

NetSupport powstał w ramach Grupy Syndatis jako zespół administratorów infrastruktury informatycznej dla siostrzanych marek wdrożeniowych i doradczych: Syndatis AIR, Syndatis Consulting, a także dla ich klientów. Specjaliści NetSupport świadczą usługi wsparcia w ramach Grupy od 2003 roku. Do roku 2021 marka NetSupport funkcjonowała w ramach spółki I-CSA Sp. z o.o., kiedy to została przeniesiona do wyspecjalizowanej spółki NS Poland Sp. z o.o.

Od 2016 roku NetSupport, jako autonomiczna organizacja świadcząca usługi poza Grupą, dynamicznie rozwija się, świadcząc kompleksowe usługi outsourcingu, wspierając infrastrukturę IT oraz zapewniając bezpieczeństwo rosnącej grupie polskich przedsiębiorstw w sektorze prywatnym i publicznym.

NetSupport buduje swoje kompetencje i doskonali ofertę w obszarach informatyki, stanowiących obecnie największe wyzwania dla przedsiębiorstw:

  1. Bezpieczeństwo systemów i danych, z naciskiem na zabezpieczenie danych osobowych;
  2. Zapobieganie i przeciwdziałanie aktom cyberprzestępczości;
  3. Wsparcie pracy zdalnej i wykorzystania rozwiązań chmurowych.

Kierownictwo firmy to ludzie o 20+ latach doświadczenia w IT, w tym we współpracy z największymi markami działającymi w Polsce.

Nasi kluczowi specjaliści

Tomek

CEO

Odpowiedzialny za koordynację strategii rozwojowej NetSupport oraz nadzór nad jakością świadczonych usług dla wszystkich kluczowych klientów.

Od ponad 20 lat zarządza przedsiębiorstwami sektora IT. Koordynował dostarczanie zaawansowanych produktów i usług IT dla wiodących międzynarodowych koncernów.

W wolnym czasie lubi spędzać czas z trójką swoich dzieci i uprawiać sport.

Piotr

COO

Współtworzy strategię i koordynuje działania operacyjne NetSupport. Od ponad 20 lat prowadzi większe projekty, szczególnie te, które skupiają się na zastosowaniu technologii w biznesie.

Piotr ukończył Fizykę Komputerową (specjalizując się w fizyce wysokich energii) na Politechnice Warszawskiej, pracował jako administrator sieci komputerowych, później skupił się na dostarczaniu złożonych rozwiązań z pogranicza IT i doradztwa biznesowego dla dużych organizacji.

Po godzinach rysuje, gra na gitarze i głaszcze swoje pięć kotów.

Dominik

Team Head

Odpowiedzialny za koordynację usług dla wszystkich kluczowych klientów.

Ukończył Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW w Warszawie na kierunku Informatyka z tytułem magister inżynier. Ma ponad 10  lat doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu i administracji serwerami oraz usługami.

W wolnym czasie odbywa szkolenia, kursy oraz zdobywa liczne certyfikaty.

Erik

Senior Partner

Odpowiedzialny za mentoring zespołu w zakresie jakości usług, zarządzania ryzykiem i opieki nad kluczowymi klientami.

Absolwent Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Hadze ze specjalizacją w bazach danych. Od ponad 25 lat zarządza przedsiębiorstwami z branży IT. Doświadczony programista, kierownik projektów, ekspert branżowy.

Interesuje się najnowszymi technologiami.

Piotr

Operations Manager

W Netsupport zajmuje się koordynacją i wsparciem w szeroko pojętej administracji oraz kontroli finansowej spółki, czym zajmuje się od ponad 9 lat.

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Społeczna Psychologia Informatyki i Komunikacji.

Jego pasją jest gra na gitarze elektrycznej, bushcraft i trekking górski.

Darek

Security Systems Administrator

Odpowiedzialny za wdrażanie oraz administrowanie systemów i usług. Służy pomocą jako druga linia wsparcia helpdesk.

Ukończył Społeczną Akademię Nauk w Łodzi na kierunku Sieci systemów operacyjnych. Ma ponad 5 lat doświadczenia we wdrażaniu, administracji i zabezpieczaniu serwerów opartych o systemy Microsoft Windows Server i Linux.

W wolnym czasie  interesuje cyberbezpieczeństwem.

Kuba

IT Systems Administrator

Odpowiedzialny za świadczenie usług z zakresu wsparcia helpdesk i podstawowej administracji środowiskami chmurowymi i lokalnymi.

Ma ponad 5 letnie doświadczenie w bieżącym wsparciu klientów oraz od 2 lat zajmuje się administracją środowisk chmurowych, Microsoft 365, Google Workspace oraz Microsoft Azure.

Po pracy lubi spędzać czas edukując się w zakresie najnowszych technologii.

Piotrek

Network Specialist

Absolwent telekomunikacji na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

W Netsupport zajmuje się bieżącym wsparciem informatycznym oraz utrzymaniem serwerów. Dodatkowo prowadzi własną działalność w branży telekomunikacyjnej.

Wolne chwile poświęca na jazdę motocrossem w otoczeniu przyrody.

Klaudia

Marketing Coordinator

Odpowiada za płynne zarządzanie informacją wewnętrzną. Nadzoruje i wspiera projekt marketingowy oraz projekty indywidualne i grupowe wewnątrz zespołu. Jest także wsparciem w procesie sprzedaży.

Poza pracą świetnie się odnajduje w gotowaniu potraw kuchni włoskiej i izraelskiej. Można ją także spotkać na łonie natury podczas przejażdżek jednośladem.

Skontaktuj się z nami

    Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest NS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 39/5. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności: https://netsupport.pl/polityka-prywatnosci

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.