Dokumentacja RODO

Organizacje, z którymi podejmujemy współpracę otrzymują pełną dokumentację wdrożonych zmian. Tworzymy jeden ze strategicznych druków, jakim jest Polityka bezpieczeństwa IT. Zawiera on w sobie procedury umożliwiające efektywne zarządzanie bezpieczeństwem informacji wewnątrz organizacji. Całość powstaje po przeprowadzeniu eksperckiego audytu IT.

W ramach umowy zapewniamy wsparcie informatyczno-prawne w zakresie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Tworzymy dla firm zbiór procedur dotyczących:

Prawidłowego korzystania z kont i używanego oprogramowania komputerowego
Postępowania w przypadku potencjalnych naruszeń, utraty danych oraz innych zagrożeń
Opis sposobu identyfikacji i autoryzacji pracowników mających mieć możliwość dostępu do danych zasobów
Dokładny opis metod śledzenia zdarzeń w systemach informatycznych w firmie
Dbamy o zapewnienie wszelkich niezbędnych dokumentów i spisanych procedur, które w trakcie kontroli będą całościowym dowodem na funkcjonowanie niezbędnych przesłanek RODO.

Skontaktuj się z nami

    Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest NS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej 39/5. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności: https://netsupport.pl/polityka-prywatnosci

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.